Lõhnavad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!

Hea linnarahvas, kallid külalised!   Mul on suur rõõm tervitada teid taas Tartu Hansapäevadel.   Sel aastal saavad Tartu Hansapäevad täisealiseks - need toimuvad juba 18. korda. Hansapäevadest on kujunenud üks linna keskseid üritusi, linnarahva aastaringi sama loomulik ja oodatud osa kui rändlindude saabumine või esimene lumi.   Sedapuhku sai pidustuste nimeks Tartu Lõhnavad Hansapäevad. Lõhnadel on meie elus tähtis osa, ehkki me neid tihti tähelegi ei pane. Lapsepõlvestki mäletame erilisi lõhnu: ema tehtud pannkoogid, vanaema aed, kevadised toomingad jõekaldal... Tartu lõhnade sekka toovad need päevad nii uusi ja põnevaid kui ka vanu ja tuttavaid.   Hansapäevad ei sünni pelgast igatsusest keskaja järele: need seovad ühte Tartu mineviku, oleviku ja tuleviku. Meie peatselt tuhandeaastaseks saav linn on tulvil rikkalikku ja põnevat elu. Kutsun teidki selles osalema!   Urmas Kruuse, Tartu linnapea ------------------------------     Suurimat rahvahulka haarava Tartu linnapeo ajal õhkab linn kõige erinevamaid lõhnu - linna eri ajastute, praadide ja leibade, tee- ja maiustuste, taimede ja loomade aroome...   Teist aastat heitlevad samal ajal hansalinna tänavatel ja Emajões sportlased - taas toimub Tartu triatlon. Mõistagi ootame linlasi ja linna külalisi Hansalaadale - nii kaupmehi kui kauba ostjaid, ajaloomängu huvilisi Jaanilinna Antoniuse õue ja Jaani kiriku ümber, kus päevade ühe osana tegutseb ka Keskaed. Just Keskaias tuuakse sajanditetagune õhustik parimal võimalikul moel külastajateni.    Tartus näeme! 2. augustini sai vastata publikuküsitlusele Lõhnavate Tartu Hansapäevade kohta ja seda võimalust kasutas 549 inimest nii Tartust kui mujalt Eestist.   Aitäh kõigile, kes panustasid ja kaasa mõtlesid! Vastanute vahel loositi välja ka auhinnavõitjad: Anna-Maria Soobik, Külli Sasi, Angelika Vaarman, Minni Arujõe, Taivo Kurvits, Mari-Liis Tamm ja Maire Tõnne. Suur aitäh Tartu Seikluspargile, Aura veekeskusele, Seto Line’ile, Emajõe Lodjaseltsile ja teaduskeskusele AHHAA osalejaid premeerimast!   Lisaks pani Tartu linn omalt poolt välja meened, mille saavad Janis Kõrkjas, Diana Vuks, Pille Keerus, Terje Pilk, Kristel Soobik, Janar Raet, Kristi Näpping, Siim, Monika Mägi ja Reelika Agasild. Võitjatega võetakse ühendust.

Lõhnavad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!

Lõhnavad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!

Hea linnarahvas, kallid külalised!

 

Mul on suur rõõm tervitada teid taas Tartu Hansapäevadel.

 

Sel aastal saavad Tartu Hansapäevad täisealiseks - need toimuvad juba 18. korda. Hansapäevadest on kujunenud üks linna keskseid üritusi, linnarahva aastaringi sama loomulik ja oodatud osa kui rändlindude saabumine või esimene lumi.

 

Sedapuhku sai pidustuste nimeks Tartu Lõhnavad Hansapäevad. Lõhnadel on meie elus tähtis osa, ehkki me neid tihti tähelegi ei pane. Lapsepõlvestki mäletame erilisi lõhnu: ema tehtud pannkoogid, vanaema aed, kevadised toomingad jõekaldal... Tartu lõhnade sekka toovad need päevad nii uusi ja põnevaid kui ka vanu ja tuttavaid.

 

Hansapäevad ei sünni pelgast igatsusest keskaja järele: need seovad ühte Tartu mineviku, oleviku ja tuleviku. Meie peatselt tuhandeaastaseks saav linn on tulvil rikkalikku ja põnevat elu. Kutsun teidki selles osalema!

 

Urmas Kruuse,

Tartu linnapea

------------------------------

 

 

Suurimat rahvahulka haarava Tartu linnapeo ajal õhkab linn kõige erinevamaid lõhnu - linna eri ajastute, praadide ja leibade, tee- ja maiustuste, taimede ja loomade aroome...

 

Teist aastat heitlevad samal ajal hansalinna tänavatel ja Emajões sportlased - taas toimub Tartu triatlon. Mõistagi ootame linlasi ja linna külalisi Hansalaadale - nii kaupmehi kui kauba ostjaid, ajaloomängu huvilisi Jaanilinna Antoniuse õue ja Jaani kiriku ümber, kus päevade ühe osana tegutseb ka Keskaed. Just Keskaias tuuakse sajanditetagune õhustik parimal võimalikul moel külastajateni. 

 

Tartus näeme!

2. augustini sai vastata publikuküsitlusele Lõhnavate Tartu Hansapäevade kohta ja seda võimalust kasutas 549 inimest nii Tartust kui mujalt Eestist.

 

Aitäh kõigile, kes panustasid ja kaasa mõtlesid! Vastanute vahel loositi välja ka auhinnavõitjad: Anna-Maria Soobik, Külli Sasi, Angelika Vaarman, Minni Arujõe, Taivo Kurvits, Mari-Liis Tamm ja Maire Tõnne. Suur aitäh Tartu Seikluspargile, Aura veekeskusele, Seto Line’ile, Emajõe Lodjaseltsile ja teaduskeskusele AHHAA osalejaid premeerimast!

 

Lisaks pani Tartu linn omalt poolt välja meened, mille saavad Janis Kõrkjas, Diana Vuks, Pille Keerus, Terje Pilk, Kristel Soobik, Janar Raet, Kristi Näpping, Siim, Monika Mägi ja Reelika Agasild. Võitjatega võetakse ühendust.

Lõhnavad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!
Lõhnavad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!
easy hosting web uk to use website solutions provided by hosting web uk good 10 top with business web hosting website vps review which are the great web hosting providers quality reliable good web hosting superb solutions, for website hosting in UK you may want to look at UK web hosting present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. Another choices are UK hosting web providers for conventional web hosting uk top by fast service also look list of web hosting free options vaatame lähemalt kuidas kodulehe tegemine aitab muuta veebilehe ja kodulehtede tegemine edukamaks nii, et kodulehe loomine toob tulemusi, vaata lehte veebilehe loomine pole kahtlustki, et otsingumootorite jaoks veebilehe optimeerimine toob otsingumootorites kodulehe jaoks edukamaid tulemusi.
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 19.-21. juulil 2013